مردان هزاران چهره ها !!! - قزاقمندیان (فرهنگ)

به نام خدا

 

این لینک که واسه وبلاگ علی میرطار هست رو بخونید دیگه نخواستم کل مطلب رو اینجا آورده باشم.

قابل توجه کسانی که زیاد از سریال مرد هزار چهره و یا کلا مهران مدیری و کارهاش خوش شون نمیاد این مطلب رو یاد آور شم که مهران مدیری یک طنز کار ه نه کمدی کار. طنز به معنای خنده تلخ ! متاسفانه عوام همیشه این دو رو با هم اشتباه میگیرن !!!! متاسفانه !!! که به عقیده خودم بسیار موفق بوده تا به امروز. به امید موفقیت های بیشتر. فقط هیچ وقت یادمون نره که هر چیزی که از آنتن های صدا و سیما فرستاده میشه قطعا از یکسری فیلتر ها گذشته و یکسری مهر های تایید روی اون خورده شده !!!‌ همچنان راه بسیییییییار زیادی تا آزادی بیان وجود داره. گول نخوریم. ولی خوب باز همین هم جای شکر دارد.

22.jpg

 102.jpg

212.jpg

132.jpg

داش علی

 

/ 17 نظر / 82 بازدید
نمایش نظرات قبلی
داش علی

سهیلا ملکی : خوب چی بگم ... ولی به نظر با موقعیتی که شما دارید به نظرم بهتر بود کامل میدیدید. نمی گم ضرر کردید ولی خوب بود اگه می دیدید.

داش علی

نه فقط این کار مهران مدیری کلا به نظرم اگه تنها یک چیز ه به درد بخور از این صدا و سینا پخش میشه و شاید ارزش امتحان کردن و دیدن داشته باشه کارای این آدمه . این تنها یک نظر شخصی است و ارزش دیگری ندارد [نیشخند]

sangol

سلام مرسی بابت تبریکات سال نوی شما هم مبارک ما هم داریم مرد هزار چهره رو میبینیم و من واقعا به مهران مدیری احسنت میگم.

عقاب

با نظر شخصی ات موافقم.

مجید

من هم با نظر خودت موافقم .... خوب میشه انشاالاههههههه[چشمک][گل]

قره قوروت

به نظر من کلا این قوی ترین سزیال مهران مدیری بود از لحاظ سناریو و ساخت. گرچه بازم می شه عجله رو در نوشتن سریال کاملا احساس کرد. این تعجیل رو وقتی می گذاریم در کنار تعدد نویسندگان نتیجه ش می شه این که سریال در قسمت های مختلف از کیفیت یکسانی برخوردار نبود. اینجوریه که قسمت های اول که شوخی با پزشک ها هستش بسیار قشنگتر و روان تر از مثلا قسمت های مافیایی سریال هست. در مورد فیلترینگ و سانسور هم این چیزیه که وجود داره و اصلا باعث تعجب یا تفکر نباید باشه که مثلا اینکه کلمه ی فرهنگ حذف شده واسه چی بوده یا رشیدپور چی شد یا ... خیلی چیزا در مرحله ی تصویب سناریو، خیلی ها در طول ساخت و همونطور هم که دیدین و همیشه هم در برنامه های مختلف دیدیم نظایرشو، خیلی چیزا هم در طول پخش حذف می شن.

داش علی

قره قوروت و مجید و عقاب :‌خیلی ممنون . خیلی ممنونم. [چشمک]

الهام

به نظرم این آدم باهوش ترین و خلاق ترین کارگردان ایرانیه

علی میرطار

مرسی بابت لینک[چشمک]

باران

به نظر من هم مهران مدیری آدم خوش ذوقیه ! فقط متاسفانه چون به خاطر دقیقه دقیقه پخش کاراش پول می گیره همیشه در سریال هاش به لحظاتی می رسی که دیگه حس می کنی فقط وقتت رو داری برای چاق و چله شدن حساب بانکی مدیری می گذرونی . گرچه نوش جونش به خاطر همون چند لحظه لبخندی که رو لبای این مردم افسرده می یاره ....