به نام خدا

چرا من آدم نمی شم !؟!

چرا نمی خوام که آدم شم ؟!؟

خوب شاید اصلا نمی خوام آدم شم ؟!!؟

.....

حالم بهم می خوره از آدم بودن !!!! البته از آدم بودن به معنای واقعی ه کلمه خوشم میاد ....

ولی حالم بهم می خوره از این هایی که ادعای آدم بودن می کنن در حالی که فی الواقع بویی از انسانیت و آدم بودن نبردن !!!

بله با شمام... زیاد این ور اونورت رو نگاه نکن... با خود خودتم.... بهت بر خورد نه ؟! اشکال نداره گاهی وقت ها باید این غرور لعنتی مون خورد بشه !‌ پودر بشه !‌ باشد که آدم شویم.

 

پ.ن: دیشب خیلی خوش گذشت 04.gif

داش علی

/ 12 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
داش علی

حامد : خودشون دادن !!!!‌

حامد

آره ... خودشون دادن ... حالا خوبه جلوی خودم داشتی باهاشون چونه میزدی!!!!

داش علی

خودش يا خودشون ؟!؟!

حامد

در زبان فارسی گاهی اوقات برای سوم شخص مفرد هم فعل جمع به کار ميره... من مثل شما نيستم که خيلی زود با همه پسرخاله بشم و فعل مفرد به کار ببرم!!!

باران

با کی هستی ؟ آدم کيه ؟ تا حالا يکيشونو ديدی؟ به گمونم من يکيشونو تو بيابون ديدم ... هواپيماش خراب شده بود ...

آزادی - برابری

دوستان، علی رغم فشارهای امنیتی و بازداشتهای گسترده، دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب تجمع خود را به مناسبت روز دانشجو (16 آذر) در دانشگاه تهران هرچه با شکوه تر برگزار کردند. دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب اعلام میدارند که تا آزادی کامل تمامی دانشچویان دستگیر شده از پای نخواهند نشست. برای کسب آخرین اخبار و گزارشها از تجمع روز 3 شنبه و وضعیت دستگیر شدگان، از وبلاگ ما دیدن فرمایید.

داش علی

حامد : می تونيم می کنيم ... ما از فيلم بازی کردن نفرات داريم

داش علی

آزادی برابر : خودم آمار همشون رو دارم .... سوالی داشتی در خدمتيم

داش علی

حامد :‌ نفرات جمع نفرت ه

کمیته‌ی پی‌جوی آزادی دانشجویان دربند

فراخوان خانواده‌های دانشجویان دستگیر شده مراسم 16 آذر سال 86 درموج دستگیری های بی‌سابقه‌ی دانشجویی در آستانه‌ی روز 16 آذر(روز دانشجو) بیش از 30 تن از دانشجویان آزادی‌خواه و برابری‌طلب دانشگاه‌های سراسرکشور بازداشت شده‌اند. شگفت این که 16 آذر که نماد مبارزه با رژیم وابسته‌ی شاهنشاهی و سلطه‌ی بیگانه بوده است از سوی جمهوری اسلامی نیز تحمّل نمی‌شود. آن چه امسال در روز دانشجو روی داد، تکرار همان صحنه‌هایی است که رژیم گذشته هر ساله در برخورد با جنبش دانشجویی ایجاد می‌کرد. گرامی‌داشت روز دانشجو سنت پنجاه و چند ساله‌ی جنبش دانشجویی ایران است و دانشجویانی که امسال به اتّهام برگزاری مراسمی ، با محوریت مخالفت با جنگ و تحریم، بازداشت شده‌اند در زمره‌ی شریف‌ترین فرزندان این آب و خاک‌اند. ما خواهان آزادی سریع و بی قید و شرط فرزندان اسیر خود هستیم. کمیته‌ی پی جوی آزادی دانشجویان دربند