باور
ساعت ٦:٠٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/٧/۳٠  

به نام خدا

فکر کنم تا الان دیگه همه حداقل اسم Mind Freak ( criss angel) رو  شنیده باشن . کیه ؟ یکی تو مایه های David Blaine . این یکی دیگه کیه ؟! یکی تو مایه های David Copperfield . اگه دیگه این یکی رو نمی شناسی بیخیال این پست من شو .  !   !

اگه تا حالا کلیپی از مایند فریک ندیدین حتما تلاش کنید که داشته باشید و ببینید . کارای جالبی می کنه . شاید دیدتون نسبت به این هستی و  حتی نسبت به زندگی عوض کنه. شاید یکسری از روابط توی ذهنتون عوض شه. شاید بفهمید او چیزی که فکر می کنیم می تونه درست نباشه . البته در این زمینه می تونه فیلم بسیار بسیار بسیار بسیار قوی و زیبای مالهالند درایو نیز این کمک رو به شما کنه. ( این شما هایی که می گم شامل خود من هم هست ... چون اگه شامل خودم نباشه اون وقت میشدم پیغمبر ! بگذریم .)

اره . اون وقت می فهمیم که این دنیا یه سری فرمول ها و قواعد و قانون های دیگه ای هم داره . به این سادگی ها هم نیست (‌علیرغم ظاهر بسیار ساده اش .... )

من حالا موندم چرا واقعا یه عدده از دیدن کار های این آدم انقدر تعجب می کنن ؟!؟!؟!؟ یعنی هضم این چیزا براشون انقدر سخته ؟!؟!؟!!؟؟ اگه پس فردا یه سری حقایق ما ورای این مسائل براشون آشکار بشه چه کار خواهند کرد ؟!؟!؟! سکته ؟

اصلا چرا این آدم ها می تونن به سادگی این کار ها رو انجاکم بدن ولی برای ما غیر ممکن به نظر می رسه !‌ نه تنها غیر ممکن که از دیدن اونها گاها تعجب هم چاشنی اش می شه !!! چون این آدم ها باور دارن که این کار میشه . باور دارن . نه که علم اش رو داشته باشن. این دو نقطه خیلی از هم دورن (علم و ایمان) . اینها باور دارن که می شه به سادگی ذهن آدم ها رو خون. میشه به راحتی روی هوا راه رفت. به سادگی می شه روی آب راه رفت. به سادگی میشه یه مرده رو زنده کرد. به سادگی با بدن اش هر بازی که بخواد در بیاره. به سادگی میشه هر کاری که به ذهنت خطور می کنه و نمی کنه رو انجام بدن . هر کاری . بی هیچ استثنایی .

تا حالا تصور ما هم از این دنیا همینه. از قدرت خدا همینه . از قدرت خودمون همینه . از قوانین حاکم بر این دنیا همینه ( اصلا اگه قانونی وجود داشته باشه چون کم کم به این نتیجه دارم می رسم که این دنیا با این همه زیبایی اصلا قانونی توش نداره . این هم خوب یه نوع قانونه) ما همه علم داریم. ایمان نداریم. فقط می دونیم خدایی هست. اما باورش نداریم. دقیقا مثل کار هایی که اون آدم ها می کنن. من تنها می دونم که میشه این کار ها رو کرد. میشه با قدرت ات چه می دونم یه ماشین رو از دور جابجا کرد ولی خودم هنوز به اون مرحله نرسیدم که بتونم این کار رو کنم. تفاوت من به عنوان یک آدم عادی با بزرگان همینه  واسه همینه که خیلی چیزا برامون خنده دار و غیر ممکن به نظر برسه.

ببینید. یه کم این چیزا رو ببینیم

پ.ن: .... هیچی بگذریم. استغفر الله.

داش علی


کلمات کلیدی: